Technik pro instalace telekomunikačních a datových technologií

Profil firmy:

HiTES CE s.r.o. je dceřinou společností firem ACDT-Holding (SRN) a Micos s.r.o. zabývající se zajišťováním hlasových a datových komunikačních řešení pro firemní zákazníky a poskytováním instalačních a servisních služeb pro dodavatele komunikačních technologií a pro telekomunikační operátory.

Hledaná pozice:

Technik pro instalace telekomunikačních a datových technologií – instalace přepínačů a IP směrovačů, DWDM, mikrovlnných spojů, optických a metalických kabeláží, pro projekty na území ČR. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pracovní náplň/zodpovědnost:

Samostatná činnost zahrnující montáž, servis a měření aktivních prvků, včetně propojovacích kabelových tras v objektech, základní konfiguraci zařízení a spolupráci s dohledovým centrem. Příprava podkladů pro tvorbu dokumentace skutečného provedení (převážně formou fotodokumentace), montážní práce převážně samostatně příp. v malé skupině v daném regionu i celé ČR.

Profil ideálního kandidáta:

Úplné střední odborné vzdělání (ÚSO) elektro, dobrá orientace v technické dokumentaci a čtení elektrotechnických schémat, dobré komunikační schopnosti. Spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a ochota učit se novým věcem. Odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb., běžná práce na PC.

Nabízíme:

Dlouhodobou pracovní perspektivu v zavedené a stabilní společnosti, nadprůměrné finanční ohodnocení, náborový příspěvek 40T, firemní benefity.

Absolventy profesně zaškolíme.

Profesní růst formou specializovaných kurzů.

Region:

Pracoviště Prostějov nebo Praha

Kontaktní údaje:

Své životopisy zasílejte v případě zájmu o tuto pozici na emailovou adresu:

vilem.simanek@hites.cz

 


Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost HiTES CE s.r.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, v souladu se zákonem 110/2019 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.