Technik pro instalace telekomunikačních a datových technologií

Profil firmy: 

HiTES CE s.r.o. je dceřinou společností firem ACDT-Holding (SRN) a Micos s.r.o. zabývající se zajišťováním hlasových a datových komunikačních řešení pro firemní zákazníky a poskytováním instalačních a servisních služeb pro dodavatele komunikačních technologií a pro telekomunikační operátory.

Hledaná pozice:

Technik pro instalace telekomunikačních a datových technologií –  instalace přepínačů a IP směrovačů , vlnových multiplexerů, bezdrátových sítí (WiFi), strukturovaných kabeláží, vybavení serveroven, jednotek UPS apod. , pro projekty na území ČR. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pracovní náplň/zodpovědnost:

Samostatná činnost zahrnující montáž, případně servis aktivních prvků, vybavení serveroven, bezdrátových sítí WiFi včetně kabelových tras v objektech, základní konfiguraci zařízení a spolupráci s dohledovým centrem. Příprava podkladů pro tvorbu dokumentace skutečného provedení (převážně formou fotodokumentace), montážní práce převážně samostatně příp. v malé skupině v daném regionu i celé ČR.

Profil ideálního kandidáta:

Úplné střední odborné vzdělání (ÚSO) elektro, dobrá orientace v technické dokumentaci a čtení elektrotechnických schémat, dobré komunikační schopnosti.  Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a ochota cestovat po celé České republice a učit se novým věcem. Platné řidičské oprávnění skupiny B, vyhl. č.50/1978 Sb., běžná práce na PC.

Nabízíme:

Dlouhodobou pracovní perspektivu v zavedené a stabilní společnosti, nadprůměrné finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost používání služebního auta k soukromým účelům.

Region:

Pracoviště Praha

Kontaktní údaje:

Své životopisy zasílejte v případě zájmu o tuto pozici na emailovou adresu:

vilem.simanek@hites.cz


Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost HiTES CE s.r.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, v souladu se zákonem 110/2019 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

Helpdesk: +420 242 418 331

Kontaktní formulář