Firemní profil

Základní údaje

Údaje o společnosti
Obchodní název HiTES CE s.r.o.
Právní forma Společnost s ručením omezeným
Sídlo/místo podnikání: K Červenému dvoru 25a, 130 00 Praha 3 - Strašnice
27567559
DIČ CZ27567559
Spisová značka v OR: společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Praze, oddíl C, vložka 116696
Statutární orgán Ing. Svatoslav Novák, jednatel společnosti
Osoba oprávněná jednat Ing. Jan Suk, výkonný ředitel společnosti (oprávnění jednat na základě plné moci)
Bankovní spojení Komerční banka a.s., 86-7348540237/0100

Historie společnosti

Společnost HiTES CE spol. s r.o. je dceřinou společností firem ACDT-Holding GmbH & Co. KG. (SRN) s vlastnickým podílem 54% a MICOS spol. s r.o. s vlastnickým podílem 41%.

Společnost zahájila své aktivní působení v dubnu 2009 jako nástupní organizace divize ITS společnosti MICOS s.r.o., která dlouhodobě úspěšně působila na českém ICT trhu. Do firmy HiTES CE byla ze strany ITS divize MICOS převedena veškerá materiální aktiva spolu s technickým a personálním zázemím a obchodními aktivitami. Hlavním přínosem společnosti ACDT-Holding byly zkušenosti z oboru telekomunikací a příchod specialistů, dlouhodobě působících v této oblasti.

Od zahájení svého aktivního působení si společnost HiTES CE vybudovala pevné místo jak v oblasti poskytování služeb pro telekomunikační operátory a dodavatele technologií, tak na poli dodávek podnikové ICT infrastruktury.

Současnost

HiTES CE nabízí vedle svého působení v oblasti technologií pro telekomunikačních sítě širokou škálu produktů a služeb pro firemní zákazníky a veřejné instituce. Nabídka zahrnuje řešení od kabelové infrastruktury přes oblast IT až po komplexní návrhy a implementace datových a hlasových sítí. Našim klientům poskytujeme kompletní životní cyklus služeb od prvotních konzultací a analýzy přes návrhy řešení, dodávku a implementaci až po záruční a pozáruční servis.

Servisní požadavky našich zákazníků řešíme ze středisek v Praze a v Prostějově se zajištěním nepřetržité pohotovosti (24h/7d) pro zákazníky se smluvně garantovanými parametry záručního a pozáručního servisu.

Naši techničtí pracovníci splňují vysoké kvalifikační nároky a své vědomosti si pravidelně doplňují účastí na specializovaných produktových školeních. Dokladem vysoké odborné úrovně je vlastnictví certifikátů na většinu nabízených produktů.

Specialisté společnosti HiTES CE jsou vybaveni moderní měřící technikou pro nabízené oblasti řešení od kabelové infrastruktury přes vysokorychlostní optické technologie až po bezdrátová řešení. Měřící přístroje procházejí pravidelnou údržbou a kalibracemi předepsanými jejich výrobci.

Hlavní partneři

Pro jednotlivé produktové oblasti nabízíme řešení od renomovaných výrobců mezi které patří společnosti Aastra, AeroHive Networks, Alcatel-Lucent, Alvao, APC, Aruba Networks, Asus, Cisco Systems, Cyberoam, DELL, Eaton, EPSON, ESET software, Fortinet, HP, Huawei Technologies, Lenovo, LYNX, Nexans, Panasonic, Panduit, Polycom, Safetica, Schrack, Solarix a další.

Referenční zákazníci

Kvalitu našich služeb měla možnost ohodnotit početná množina zákazníků zahrnující významné národní a nadnárodní společnosti stejně jako dlouhá řada středních a menších zákazníků.

Naším cílem je navázání a udržování dlouhodobých, oboustranně prospěšných a korektních zákaznických vztahů.

Mezi naše významné současné i historické zákazníky patří např. společnosti:

Alcatel-Lucent Czech, Huawei Technologies Czech, Huawei Technologies Austria, NEC Eastern Europe, T-Mobile Czech, Vodafone Czech, GTS Novera (Czech), Nextira One Czech, Wincor Nixdorf, Expedia Services CZ, Jones Lang Lasalle, EC Harris, Česká pošta, Hasičský záchranný sbor, Správa Pražského hradu, Zdravotnická záchranná služba, Statutární město Olomouc, Micos a další.