Instalační a měřící technik pro mikrovlnné spoje a základnové stanice GSM/UMTS/LTE

Profil firmy: 

HiTes CE s.r.o. je dceřinnou společností firmy Micos s.r.o. zabývající se zajišťováním hlasových a datových komunikačních řešení pro firemní zákazníky a poskytováním instalačních a servisních služeb pro dodavatele telekomunikačních technologií a pro telekomunikační operátory.

Hledaná pozice:

Instalační a měřící technik pro mikrovlnné spoje a základnové stanice GSM/UMTS/LTE.

Zodpovědnost:

Samostatná činnost zahrnující proces instalování, oživování, měření a deinstalaci mikrovlnných spojů (MW radia) a základnových stanic GSM/UMTS/LTE. Práce ve dvou až tříčlenném týmu, často na výškových objektech (věže, střechy apod.).

Profil ideálního kandidáta:

Telekomunikační technik se zkušeností s instalací a oživováním MW spojů nebo základnových stanic GSM/UMTS. Samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení a ochota cestovat a pracovat po celém území ČR. Řidičské oprávnění skupiny B, platné zkoušky vyhl. 50/1978 Sb. a práce ve výškách.

Nabízíme:

Práci v zavedené a stabilní společnosti, nadprůměrné finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost používání služebního auta k soukromým účelům.

Region:

Pracoviště Prostějov.

Kontaktní údaje:

Své životopisy zasílejte v případě zájmu o tuto pozici na emailovou adresu:

vilem.simanek@hites.cz


Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost HiTES CE s.r.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.

Helpdesk: +420 242 418 331

Kontaktní formulář